Kompletní nabídka s all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ibiza – ostrov zábavy. Nejvyšším bodem je hora Sa Talaiassa. Do 60,.let min.století byla Ibiza ostrovem zemědělců a rybářů. Vyvážela hlavně sůl. Ve vesničkách žijí Ibizaně stejně jako před rozvojem cestovního ruchu. Ukázkou ibizské architektury je usedlost Baláfia. Skládá se ze sedmi domů a dvou věží, kde se zdejší obyvatelé kdysi ukrývali před piráty.

Ibiza - dovolená

Večer si můžete udělat příjemnou procházku starobylými uličkami ostrova. Ibiza ožívá hlavně v noci. Pro Ibizu je typický bouřlivý noční život. V Punta Arabi navštivte pravidelné hippie trhy. Jedná se o jedny z nejstarších a největších hippie trhů na světě. Zároveň máte možnost poznat hnutí hippies, které sem přišlo v 70 letech min.století. Věnovat se můžete vodním sportů, nebo si vypůjčit menší plachetnici. Můžete se potápět, šnorchlovat i rybařit. Nudit se určitě nebudete.

Ibiza - dovolená s dětmi

Dětské návštěvníky ostrova jistě zaujme výlet do vodního parku Aguamar. Děti zde mají mnoho vodních atrakcí. Od brouzdališť až po velké tobogány.Dovolená na Ibize je nejen koupání, ale i nějaký výlet za poznáním.

Ibiza - ubytování a strava

Ubytování Vám najdeme dle vašeho přání. V luxusním hotelu,v blízkosti tanečních klubů, nebo v hotelu, kde mají děti menší aquapark. Nedílnou součástí zdejší vyhlášené kuchyně je rýže, ale i ryby, zelenina nebo sušená či nakládaná masa. Na ostrově se pěstují a suší také vynikající fíky. Nedílnou součástí místních pochoutek je kvalitní olivový olej.

Ibiza - zájezdy se slevou

Neodkládejte své rozhodnutí kam na dovolenou dlouho. Rádi pro Vás na Ibize vyhledáme některou ze slev (first a last minut, dětské slevy, slevy pro dospělé).

Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus

>